Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na jízdu rolbou, na vleky, nebo na bobovou dráhu.

Máte zájem dát svým blízkým poukaz na permanentku do Ski areálu Hlubočky, nebo na jízdy na bobové dráze? Máte zájem se projet, nebo i zkusit ovládat rolbu? Připravili jsme pro Vís dárkové poukazy na různé zížitky.

1. DÁRKOVÝ POUKAZ NA JÍZDU ROLBOU.

Rolby dokážou přemístit obrovská kvanta sněhu po sjezdových tratích. Rozhrnují se s nimi hromady vyrobeného sněhu, převážejí se děla z místa na místo a hlavně se s nimi provádí úprava sjezdovek. Po této úpravě je pak ráno nachystán krásný rovný manšestr, na který si již každý lyžař přivyknul a je ochoten si kvůli němu přivstat, aby byl na sjezdovce první a manšetr si užil. Jízdu rolbou můžete zažít také u nás, ve Ski areálu Hlubočky.

Ve Ski areálu Hlubočky je k dispozici jedno z nejmodernějších sněžných pásových vozidel souřasnosti (tedy rolba) PRINOTH LEITWOLF. Tento stroj je vybaven motorem MAN o výkonu 435 hp. Do palivové nádrže se vejde až 210 l motorové nafty. Stroje PRINOTH jsou vybaveny jedněmi z nejlepších fréz na světe, které za sebou nechávají ten nejúžasnější manšestr. V rolbě PRINOTH LEITWOLF mohou být až 3 osoby. Řidič sedí uprostřed, aby měl nejlepší výhled na všechny strany. Stroj ovládá pomocí řídících páček levou rukou a všechna zařízení pomocí joystiku.

K dispozici jsou poukazy na jízdu v rolbě pro jednu nebo 2 osoby. Svezeme Vás přímo v kabině řidiče, kde uvidíte práci se strojem při úpravě sjezdových tratí, nebo při přemísťování sněžných děl, které každé váží od 600 do 900 kg v závislosti na typu děla. Doba zážitku je 30 min.

Dále je k dispozici jízda rolbou po dobu jedné hodiny, kdy Vás seznámíme s ovládáním stroje, a na závěr si sami osobně vyzkoušíte jaké to je stroj řídíit a přitom ovládat radlici, nebo frézu.

Z důvodu bezpečnosti zážitek začíná po 9-té hodině večer, kdy je ukončen provoz vleků a na sjezdovce již nikdo být nesmí.

Ceny poukazů na jízdu rolbou:

Jízda v rolbě pro 1 osobu (dospělý nebo dítě)        490,- Kč

Jízda v rolbě pro 2 osoby (dospělí, nebo děti)        740,- Kč

Jízda rolbou včetně řízení - 1 hod-                      1.390,- Kč

 

2. DÁRKOVÝ POUKAZ NA LYŽAŘSKÉ VLEKY, NEBO BOBOVOU DRÁHU.

Majitel poukazu si může sám vybrat, jestli si za poukaz půjde zalyžovat, nebo zasnouboardovat, a nebo jestli poukaz využije na jízdy na bobové dráze.

Ceny poukazů na lyžařské vleky nebo bobovou dráhu:

Poukaz na půldenní skipas, nebo na 5 jízd na bobové dráze (jednobob)                                           325,- Kč

KREDITNÍ poukaz na skipas, nebo na bobovou dráhu                                  dle výše Vámi zvoleného kreditu

 

3. DÁRKOVÝ POUKAZ NA BOBOVOU DRÁHU.

Ve Ski areálu Hlubočky byla v roce 2015 postavena a uvedena do provozu jediná korytová bobová dráha na Moravě s celkovou délkou 1536m. Současně jde o nejdelší bobovou dráhu ze všech typů drah, které jsou na Moravě postaveny. Majitel poukazu může zažít pohodovou, nebo adrenalinovou jízdu na bobové dráze podle toho, jak si to sám bude přát. Bude jen na něm, jestli bude brzdit více či méně. Bob dokáže vyvinout rychlost větší než 50 km/hod. V Hlubočkách se nevozíte, u nás opravdu bobujete. Na Moravě to už jinde nejde. Více informací o bobové dráze v Hlubočkách najdete na www.bobovadrahahlubocky.cz. Jsou k dispozici jednomístné boby pro dospělé a děti nad 130 cm výšky a dvoumístné pro dospělé s dětmi do výšky 130 cm. Děti do této výšky nemohou jet na bobové dráze sami.

Ceny poukazů na bobovou dráhu:

Poukaz na bobovou dráhu jednobob, nebo dvoubob. Cena je stejná, jako v ceníku na www.bobovadrahahlubocky.cz v závislosti na počtu objednaných jízd a na typu bobu (dvoubob, nebo jednobob)

 

Ostatní:

Poštovné                 40,- Kč

V případě objednávky poukazu, nebo více poukazů současně, v celkové hodnotě nad 1.000,- Kč se poštovné neplatí.

Objednávky poukazů na  

 

Po rozkliknutí obrázku uvidíte, jaké poukazy si můžete objednat.

Nabídka poukazů
Chcete mít aktuální informace o akcích a slevách v našem Ski areálu?
Přidejte se do našeho newsletteru a získáte aktuální informace přímo do Vašeho emailu!

© 2012, Ski Areál Hlubočky s.r.o. / Všechna práva vyhrazena.
webdesign Studio R3D, s.r.o.